S klasickou fritézou se rozlučte

Touha po zdravějším způsobu stravování dostala horkovzdušné fritézy na výsluní. Jsou rychlejší, zdravější, víceúčelové, úspornější, bez zápachu a vyčistíte je během chvilky, bez zbytečného odpadu navíc.

Zatímco do klasické fritézy nalijete litry oleje, do horkovzdušné vám bude stačit pouze pár kapek, anebo vůbec. Na rozdíl od té klasické je vybavená topným tělesem, které rovnoměrně ohřívá vzduch na vámi zvolenou teplotu. Díky absenci velkého množství oleje vám nebude byt zapáchat připáleným tukem a zároveň se vyvarujete i karcinogenům, které při přepalování oleje vznikají. Na rozdíl od klasické trouby jsou díky nižší spotřebě i energeticky úspornější.

Nová horkovzdušná trouba SFR 5010BK od SENCORU představuje zdravější formu vaření. Nahřeje se během 4 minut na zvolenou teplotu, anebo si stačí na dotykovém LED displeji vybrat jeden z 8 volitelných programů. V objemné 5 L fritovací nádobě si lze jídlo osmažit, a díky víceúčelovým funkcím je možné snadno upéct i sladké zákusky nebo usušit ovoce. Osvětlený fritovací prostor zajistí skvělý přehled o přípravě jídla. Vnitřní nepřilnavé povrchy nevyžadují náročnou údržbu a nádoby se dají vložit i do myčky. Doporučená prodejní cena je 2 999 Kč.