RYCHLOVARNÉ KONVICE V PERLETI

Zima je tady! Vánoce, prázdniny a následně zimní dovolené jsou už za dveřmi. Snad napadne sníh i v nižších oblastech a budeme se moci radovat ze štiplavého mrazu, při stavění sněhuláka s dětmi nebo jen tak při procházce. Pak, když dorazíme zpět do vyhřátého domova, je nejlepší dát si horký čaj, grog nebo jiný teplý nápoj. Domu, na chatu i na cesty s sebou je dobré mít kvalitní rychlovarnou konvici, která nejenže opravdu rychle vodu ohřeje, ale také nespotřebuje mnoho energie. Proto je dobré konvice obměňovat.  

Barevná značka SENCOR připravila novinku v sortimentu rychlovarných konvic. SENCOR nezklame nikdy svou barevnou škálou – a nyní je to tu zas! Dokonce přináší novou řadu barev. Jedná se o škálu 9 barevných odstínů, které jsou perleťové. Jsou nádherné!

Rychlovarná konvice v perleti je vyrobena z velice kvalitní nerezové oceli, která zajišťuje dlouhou životnost, a vyrábí se ve velikosti 1,7 l a 1,2 l. U obou je průhledný ukazatel hladiny vody, vyjímatelný a omyvatelný filtr, zakryté topné dno z nerezové oceli, bezpečnostní jistič víčka. Je plně točitelná díky 360° STRIX konektoru. Pokud by byla konvice zapnutá bez vody, zafunguje bezpečnostní jištění a ona se vypne, stejně jako při dosažení bodu varu. Její činnost je indikována světelným signálem.

Rychlovarná konvice SENCOR SWK 177x – 1,7 l je dostupná za cenu 699 Kč.

Rychlovarná konvice SENCOR SWK 122x – 1,2 l je dostupná za cenu 599 Kč.