PŘÍSTROJE SENCOR VÁS NENECHAJÍ O SAMOTĚ

S těmito přístroji nezůstanete nikdy sami – ani když doma něco kutíte, žehlíte, vaříte nebo uklízíte, budou vám výbornými společníky. Můžete si je vzít i s sebou na zahradu nebo na výlet a určitě se stanou centrem dobré zábavy třeba na nějaké párty. „Boomboxy“ nebo také „kazeťáky“ (bez kazety) léty prověřené společnosti Sencor SPT 5280 a SPT 4200 jsou příkladem moderního designu, který se snoubí s moderními technologiemi.   

Oblíbené hity z vámi vybrané rozhlasové stanice, přehrávání zamilovaných skladeb pomocí integrovaného CD přehrávače či flash disku, to vše znamená zpříjemnit si kvalitním hudebním podkladem neodkladnou práci či naopak zasloužený odpočinek. Díky programovatelnému přehrávání si můžeme kdykoli vytvořit hudební kulisu přesně dle své nálady. Nízká hmotnost a velké madlo také umožňují vzít si přístroj všude tam, kde právě budete. Jejich výhodou je totiž také kombinovaná podpora napájení z baterie a sítě.

Jestliže vám ani tohle nebude stačit a chcete poslouchat hudbu prakticky z celého světa, pořiďte si internetové rádio Sencor SIR 5000WDB. Stačí být v dosahu vaší či jiné volné WiFi sítě a můžete poslouchat tisíce (konkrétně přes 26 000 stanic), mezi nimi třeba ty, které posluchače neruší reklamou. Výhodou je skvělý uživatelský komfort, prakticky neomezený výběr různých žánrů a vysoce kvalitní příjem; navíc s možností streamování hudby. Pokud se ocitnete v místě bez WiFi je tu integrován i FM tuner. Snadné ovládání pomocí jedinečného ovládacího tlačítka přes aplikaci AirMusic (iOS/Android). SIR 5000WDB je podporováno funkcí DAB a Bluetooth.