Mimořádně tenký, elegantní a odolný telefon Cat S52, který se vejde do každé kapsy

Společnost Cat® Phones  uvedla na trh skutečně odolný telefon, který je navíc mimořádně tenký a elegantní. Model Cat S52 se vymyká očekáváním zákazníků ohledně vzhledu takového telefonu, protože spojuje odolnost na armádní úrovni s provedením vhodným do každé kapsy. Má totiž tenčí design než běžný chytrý telefon ukrytý v pouzdře, které navíc přináší pouze omezené možnosti ochrany.

Odolnost modelu S52 s tloušťkou pouhých 9,69 mm a hmotností jen 210 g je podpořena prostřednictvím rámečku z vysoce kvalitního hliníku s tenkou, ale pevnou protiskluzovou pogumovanou zadní stranou z TPU. Tento model se tak vyznačuje elegantním vzhledem a umožňuje pohodlné používání, ať už vás vaše kroky během dne zavedou kamkoli. Přední strana modelu je chráněna sklem Corning® Gorilla® Glass 6 odolným proti poškrábání a popraskání, jež je mírně zapuštěno pod okolní ochranné výstupky. Kovová tlačítka a vodotěsné konektory pak dotvářejí celkový design.

I přes svůj elegantní design je nejnovější telefon Cat stejně odolný jako všechny ostatní modely. Telefony Cat stanovují standardy v oblasti odolnosti a model Cat S52 není žádnou výjimkou. Je vyroben tak, aby vydržel, což bylo potvrzeno úspěšným absolvováním extrémně náročné zkoušky odolnosti proti pádu na ocelový povrch, 30krát z výšky 1,5 metru, včetně pádů na každou stranu a roh. Stupeň krytí IP68 navíc nabízí odolnost vůči nečistotám a prachu a lze jej plně ponořit do vody. Rovněž splňuje armádní specifikace podle amerického vojenského standardu MIL STD 810G. Tento model byl podroben celé řadě testů podle armádních specifikací, včetně teplotních šoků, zkoušce odolnosti vůči vibracím, pádům či slané mlze. Můžete si být tedy jisti, že s mobilním telefonem Cat S52 se nehody nestávají.

Hlavní fotoaparát se pyšní rychlým a přesným ostřením díky snímači Sony s technologií Dual Pixel, který spolu s širokou clonou f/1,8 a velkými 1,4ľm pixely poskytuje skvělý výkon i při slabém osvětlení. Ve spojení s pokročilým softwarem pro zpracování několika snímků současně jsou výsledkem špičkové fotografie, které u takovýchto telefonů nebývají příliš obvyklé.

Statistiky ukazují, že každý třetí Evropan si v posledních třech letech vážně poškodil svůj telefon každodenními pády a nehodami – to představuje velké množství poničených telefonů. Nejen, že je to pro uživatele značně nepříjemné, ale oprava nebo výměna telefonů může být navíc velmi nákladná.

Cat S52 je chytrý telefon, který se díky své odolnosti snadno vypořádá s veškerými nástrahami všedního dne.

K dostání v sítích Alza, CZC, Mall.cz, Electroworld, Datart a další. Doporučená MOC je 12 999 Kč.