Bydlení ve vyhledávané lokalitě u Českých Budějovic

Hledáte klidnou atmosféru malebných českých vesniček, ale přesto toužíte být v blízkosti centra? Chtěli byste se okamžitě nastěhovat?

Právě pro Vás je tu připraven tento nízkoenergetický domek s terasou, bazénem a garáží https://bydleninavyhlidce.wixsite.com/main , který je vhodný pro tříčlennou rodinu, nebo pro pár.

Dům se nachází v Šindlových Dvorech, 3 km západně od Českých Budějovic. Tato luxusní lokalita je velmi vyhledávaná právě pro své pohádkové prostředí plné rybníků, lesů a krásných dobových domků. Klidné okolí je přímo stvořené pro ideální poklidný rodinný život. Mezi hlavní výhody domu patří jak jeho blízkost k přírodě, tak i centru města, do kterého se můžete za necelých 12 minut dopravit autem nebo autobusem. 

Dům se nachází v ulici Vyhlídka, která byla ne náhodou pojmenována podle úchvatných výhledů z teras okolních domů. Můžete se kochat pohledy na Homolský les a Šindlovský ryník jižním směrem a dále jihozápadně na horu Kleť, která je velmi oblíbeným a vyhledávaným místem na procházky a výlety po Jižních Čechách.  

Tento nízkoenergetický rodinný domek o dispozici 3+KK z roku 2012 skvěle poslouží tříčlenné rodině anebo páru. Jednou z řad jeho výhod skýtá rozložení místností, z nichž každá má díky francouzským oknům výstup na zahradu. Velký obývací prostor s kuchyňskou linkou vybízí k trávení společných chvil .Tento prostor je velmi prosluněný díky velkým francouzským oknům poskytujícím maximální průchod světla. V horkých letních dnech si budete moci užívat relaxace na prostorné a krásně upravené zahradě, která obklopuje celý dům, anebo si dopřejte osvěžení v bazénu. 

Zavolejte na 773 133 399, a domluvte si prohlídku. 

www.veravrankova.cz